wtorek, 15 maja 2012

O badaczu nauk społecznych, który został artystą złotnikiem

We współczesnym świecie przepełnionym elektroniką, digitalizacją i masowym charakterem otaczających nas rzeczy coraz większe znaczenie ma Rękodzieło. Przedmioty stworzone przez artystę, ale też uzdolnionego amatora, w przeciwieństwie do tych komercyjnych, posiadają charakter i duszę.
Ich wartością jest niepowtarzalność.

Biżuteria towarzyszy ludzkości od zawsze, jest dobrem, które łączy w sobie wiele cech: ozdabia, upiększa, nadaje charakter, pozwala wyrazić siebie. Z czasem też staje się pamiątką rodzinną, obiektem kolekcjonerskim, nabiera wartości materialnej.
Rośnie grupa osób mających tego świadomość, doceniających rękodzieło i chcących uczyć się jak z kawałka metalu stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Niniejsza strona jest wprowadzeniem w świat artysty złotnika, zajmującego się tworzeniem obiektów biżuteryjnych z metali szlachetnych tradycyjnymi ale też innowacyjnymi metodami.
Znajdziecie tutaj trochę historii, zobaczycie jak wygląda i czym pracuje artysta złotnik i dlaczego tak się nazywa. Poznacie różne techniki tworzenia biżuterii.

Jeśli stwierdzicie, że świat ten jest Wam bliski i chcecie spróbować w niego wejść zapraszam do naszej pracowni na kursy warsztatowe.

Kinga Włodarczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz